Image-empty-state.png

Sebastian 8

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30551Sebastian 8
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30551

Cześć, mam na imię Sebastian, mam 25 lat. Pochodzę z Łodzi, jestem średniego wzrostu brunetem o błękitnych oczach i średniej posturze. Jestem pozytywnie zakręcony, z poczuciem humoru. Jestem otwarty na wszelką znajomość oraz jakiś dłuższy kontakt. Ogólnie lubię poznawać nowych ludzi oraz różne charaktery. Jestem zabawnym i cierpliwym człowiekiem, z ciekawym charakterem. Wszelkim kobietom zainteresowanym moim ogłoszeniem podaje lifeboxa 30551. PS. Dołączam zdjęcie sprzed 4 lat.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.