Image-empty-state.png

Sebastian 9

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35020Sebastian 9
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35020

Cześć. Mam na imię Sebastian. Mam w tym roku 26 lat. Pochodzę z północnej Polski i mam 172 cm wzrostu, ważę 66 kg i jestem brunetem o piwnych oczach. Mam średnie techniczne wykształcenie. Niestety teraz odbywam karę pozbawienia wolności. Interesuję się motoryzacją, stąd jestem fanem adrenaliny, która się bierze u mnie z jazdy motocyklem i driftingu. Nie mam dzieci, ale chciałbym założyć rodzinę po opuszczeniu murów zk. Cóż tu więcej pisać, miły, sympatyczny, uśmiechnięty. Lubię nowe ciekawostki, więc bardzo zaciekawiła mnie ta, którą oferuje AFA SHOP. Jakieś pytanie? Zaciekawiłem? Odezwij się. Mój lifebox: 35020. Pozdrawia Sebastian :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.