Image-empty-state.png

Seweryn 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30633Seweryn 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30633

Nr lifebox 30633
Witam Wszystkie Panie!
Mam na imię Seweryn, jestem wysokim szatynem o piwnych oczach, sportowej sylwetce, spod znaku strzelca, w wieku 40 lat. Poszukuję przyjaciółki, bratniej duszy, kogoś nie tylko na dobre - ale i złe… Jeśli masz już dosyć samotności, przelotnych romansów, chwilowych uniesień, i ludzi na których nie można polegać, którzy potrafią tylko ranić! To mamy wiele wspólnego… Cenię sobie szczerość, zaufanie i lojalność… Obecnie przebywam w zakładzie karnym… Lecz czy to przekreśla moje szanse, byśmy poznali się bliżej? Odezwij się… Może jestem tym, którego szukasz?...

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.