Image-empty-state.png

Seweryn 39665

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39665Seweryn 39665
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39665

No cześć Dziewczyny!!!
Na wstępie bardzo gorąco pozdrawiam was wszystkie. Pojęcia nie macie jak jestem złakniony waszej obecności.
Mam na imię Seweryn, jestem zodiakalnym skorpionem. Fizycznie mam 43 lata, wyglądam na 35 (pucha konserwuje), ale mentalnie cały czas czuję się jakbym miał 27 lat. To właśnie wtedy, niemal do zera wyhamowały moje doświadczenia życiowe. Oprócz wspomnień z wolności nie pozostało mi nic. Od ponad 16 lat jestem sam. Pocieszające jest to, że mam z górki - jeszcze niecałe 12 lat. W chwili obecnej odsiaduje karę 25 lat za zabójstwo pedofila w 2004 r. w toruńskim Areszcie Śledczym.
Mam niecałe 180 cm wzrostu, ważę ok. 100 kg +/- w zależności od tego, jak intensywnie chce mi się ćwiczyć. Jestem niebieskookim szatynem.
Obecnie zajmuje się nauką, rozpocząłem policealny kurs tworzenia stron internetowych i zarządzania bazami danych (niestety nie mamy dojścia do internetu). Ogólnie jestem dość złożoną istotą, która kiedyś prowadziła bujne życie towarzyskie i to w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu. W tej chwili z racji wolnego czasu mam też dość rozliczne zainteresowania:
Książki: psychiatria, psychologia, mit. grecka, troszkę filozofii, XVII-XVIII w. Rosja, Francja
Filmy: Marwele, Dziewczyna z Jersey , Pretty Woman, dobre komedie, wysokobudżetowe kino akcji
Seriale: Gra o tron, Dr. House, Breaking Bad
Muzyka: lubię bardzo wiele rodzajów - na dzień dzisiejszy “Defqon 1”, “Qlimax” jest najlepsza odskocznią od tego w czym tkwie.
Szanowne łajdaczki, do seksu zawsze miałem bardzo swobodne podejście - nie jestem, nie byłem i mam nadzieję, że nigdy nie będę ani zazdrosny, ani zaborczy. W tej sferze zawsze czułem się bardzo swobodny i traktowałem ją jako rodzaj sportu wyczynowego. Nigdy nie obiecam nikomu, że będę wierny i nigdy nie będę oczekiwał takiej obietnicy. Jestem wrażliwy, czuły, łasy na pieszczoty i klapsy. Jestem i byłem bardzo otwarty, potrafię słuchać i spełniać. Mogę tylko mieć nadzieję, że z tym jest jak z jazdą na rowerze - oby bogowie kondycji nie poskąpili.
Bardzo chciałbym się jeszcze kiedyś zakochać tak jak kiedyś. Miałem jedną prawdziwą dziewczynę i mnóstwo przyjaciółek. Lubię inteligentne, pełne temperamentu i humoru, zmysłowe kobiety. Dużą uwagę zwracam na proporcje, dobry gust i aparycję. W takich kobietach kręci mnie praktycznie wszystko. Wiek między 23 a 40 lat.
c.d. zob. skan