Image-empty-state.png

Sylwester

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38775Sylwester
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38775

Witam, mam na imię Sylwester, mam 32 lata, krótkie czarne włosy, zielone oczy, 176 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pochodzę z Warszawy, przebywam w ZK dość długi okres. W tej chwili została już końcóweczka. Interesuję się muzyką, bardzo lubię słuchać, sportem, piłką nożną, lubię oglądać mecze w telewizji i lubię chodzić na spacery w różne “dziwne” miejsca, oglądać filmy. Z zawodu jestem monterem ociepleń budowlanych, pracowałem cały czas w zawodzie. Na chwilę obecną szukam bardziej przyjaciółki do pisania listów, rozmów telefonicznych, później jak się poznamy i obojgu będzie nam pasować, nie wykluczam relacji damsko-męskich np. związku. Nie mam wymagań, jeżeli chodzi o wiek kobiety nie jest ważny, ważne aby kobieta miała ochotę nawiązać kontakt ze mną. Szukam kobiety miłej, sympatycznej, z poczuciem humoru, wyrozumiałej, cierpliwej. Jeżeli cię zaciekawiłem i chcesz mnie poznać bliżej, mój lifebox 38775 zostaw wiadomość, po odsłuchaniu na pewno się odezwę. Pozdrawiam, Sylwester

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.