Image-empty-state.png

Szymon

Wizytówka głosowa Szymona:)

Mój lifebox: 33749Szymon
00:00 / 00:08

Mój lifebox: 33749

Dzień dobry,

Mam na imię Szymon, mam 190 cm wzrostu, 100 kg wagi. Jestem blondyn, o niebieskich oczach. Mam 32 lata. Moje zainteresowania to motoryzacja i budownictwo domów z drewna. Tęsknię za wolnością, za rodzicami oraz za moim synem. Marzę o stworzeniu rodziny z kochającą kobietą. Może tą kobietę poznam na lifeboxie. Porozmawiać chciałbym po prostu o wszystkim, o całokształcie, przyjemność mi sprawia jak ktoś mi napisze romantyczny list. Jestem bardzo wesołym chłopakiem, lubię imprezować i spędzać czas w miłym towarzystwie.

To jest mój numer dostępowy na lifeboxa: 33749

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.