Image-empty-state.png

Szymon 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35200Szymon 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35200

Szymon 25 l. - Witam samotne kobiety pragnące miłości i szczęścia oraz spełnienia w życiu które szukają swojej drugiej połowy do założenia szczęśliwego związku i ciepłej kochającej się rodziny. Obecnie pochodzę z Chełma woj. lubelskie, jestem młodym, fajnym, przystojnym kawalerem do pokochania i wspólnego życia. Mam 192 cm wzrostu i 80kg wagi, oczy niebieskie. Jestem miłym, tolerancyjnym, sympatycznym i empatycznym chłopakiem, bez nałogów. Moje zainteresowania to sport, muzyka, plastyka, motoryzacja i wiele innych zainteresowań. Obecnie interesuje mnie tylko stały związek bez zobowiązań. Nie lecę na czyjeś zarobki lub korzyści materialne, od razu mówię, bo jestem szczerą osobą, do bólu, szukającą poukładanej kobiety w wieku od 18 do 35 lat, która jest gotowa do wspólnego życia, założenia wspólnej rodziny, na dobre i złe, nie skaczącej z kwiatka na kwiatek, która mnie nie zrani i pokocha, zaakceptuje takiego jakim jestem, bo ja liczę się z uczuciami drugiej połowy i pragnę w zamian tego samego. Obecnie przebywam w zk i mam 2l 4 miesiące do końca kary. Jestem bardzo samotną osobą, też mam serce i chcę kochać i być kochanym naprawdę, bo samotność mnie dobija i strasznie rani. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Będzie mi bardzo i niezmiernie miło. Pozdrawiam i życzę miłego, udanego dnia. Może to nam się razem uda. Odezwij się do mnie, a na pewno nie pożałujesz. Buźka i do usłyszenia. Pozdrawiam. Numer Lifebox: 35200

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.