Image-empty-state.png

Szymon 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37764 Szymon 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37764

Mam na imię Szymon, mam 40 lat. Chciałbym poznać kobietę w przedziale wiekowym 30+ Pochodzę z Wągrowca (woj. Wielkopolskie). Co do kobiety to nie patrzę na wygląd tylko na charakter, czyli żeby była czuła, uczuciowa, zaradna życiowo. Teraz opiszę siebie: mam 175 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego, interesuje się sportem i muzyką. Mój nr lifebox to: 37764

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.