Image-empty-state.png

Szymon 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39037Szymon 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39037

Nr Lifeboxa 39037

Witam serdecznie
Mam na imię Szymon i mam 25 lat. Pochodzę z Wrześni, miasta między Koninem a Poznaniem. Jestem wesołym oraz spontanicznym brunetem, jeżeli to ważne… 180 cm wzrostu oraz 82 kg, sylwetka atletyczna. Staram się :) Moją pasją od zawsze była i jest muzyka, którą również sam tworzę, ale kawałkami się pochwalę gdy już się poznamy :) Cenię sobie szczerość i prawdziwość w tym co się robi.
Szukam zabawnej, lojalnej dziewczyny/kobiety z nutką szaleństwa, z optymistycznym nastawieniem do życia, ponieważ przeszkody są po to, aby je pokonywać. Żaden ze mnie drań, a tym bardziej cham, normalny chłopak z ambicjami, który pokutuje za złe wybory. Czekam na wiadomość od Ciebie. BANG! Szymon :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.