Image-empty-state.png

Tomasz 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34374Tomasz 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34374

Cześć. Mam na imię Tomasz, mam 22 lata. Jestem niewysokim mężczyzną, o szczupłej sylwetce, o piwnym kolorze oczu. Mam bardzo duże poczucie humoru, uwielbiam żartować, przyjemność sprawia mi uśmiech drugiej osoby. Uwielbiam gotować. Może jest to trochę śmieszne, ale w więzieniu, z nudów też można przygotować imponujące potrawy. Tak naprawdę piszę po raz pierwszy swój opis, dlatego też nie wiem co mam napisać. Jedno jest pewne, napiszę od razu, że mam 25 lat wyroku, z czego odsiedziane mam już 5 lat. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to szokująca informacja, ale wierzę, że taka osoba jak ja, znajdzie kogoś, kto będzie chciał nawiązać kontakt. Szukam osoby, z którą mógłbym rozmawiać o wszystkim i o niczym, podzielić się tym, co u mnie się dzieje, jak się czuję itp. Zainteresowanych proszę o kontakt z moim lifebox 34374

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.