Image-empty-state.png

Tomasz 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34464Tomasz 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34464

Witam Was Wszystkich!
Przystojny Pan w wieku 54 lat, romantyk, szczupły, 178 cm wzrostu, z Warszawy, bez dzieci i innych mediów, poważnie myślący o dalszym życiu, z wyrokiem już niecałego roku, pozna Panią w wieku 50-60 lat, zadbaną, też myślącą poważnie, może być lekko puszysta, najlepiej z okolic Warszawy - bliskich okolic. Mój nr lifebox: 34464. Właśnie Ty! możesz być Tą moją wymarzoną kobietą ze snów.
Tomasz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.