Image-empty-state.png

Tomasz 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37038Tomasz 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37038

Witam, mam na imię Tomasz, wz. 175 cm, zielone oczy, śniada cera, ładna sylwetka, 40 lat, brunet. Chciałbym poznać panią około 170 cm wzrostu, szatynkę lub brunetkę, o szczupłej budowie ciała. Pani może mieć dziecko. Miła, spontaniczna oraz zmotoryzowana. Proszę o przemyślaną decyzję ogłoszenia, nie szukam przygód lecz możliwości związku na szacunku, szczerości oraz zaufaniu. Pani w przedziale wieku od 35 lat do 50 lat, która chciałaby zbudować związek mimo sytuacji i miejsca, gdzie przebywam. Dziękuję. Pozdrawiam samotne serduszka. Tomek. Nr lifebox 37038

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.