Image-empty-state.png

Tomasz 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34260Tomasz 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34260

Tomasz, 35 lat, 180 cm, 75 kg nr lifebox: 34260

Cześć! Mam na imię Tomek. Jestem z natury osobą szczerą, bywa że “do bólu”. Cenię sobie szczerość i lojalność. Szukam osoby, z którą mógłbym szczerze rozmawiać o wszystkim, wyrozumiałej, nie oceniającej mnie przez pryzmat przeszłości oraz miejsca w jakim się znajduję. W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki, gotować, interesuje się nowinkami technicznymi. Bardzo cenię sobie chwile spędzone z bliskimi osobami. Jeśli jesteś zainteresowana moją osobą, odezwij się na mój numer lifebox, a ja z pewnością Ci odpowiem.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.