Image-empty-state.png

Tomasz 6

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30956Tomasz 6
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30956

Tomasz
40 l.
180 cm
90 kg
nr lifebox: 30956

Hej, mam na imię Tomek, lat 40, obecnie przebywam w ZK. Koniec kary przypada mi na początek 2023 r. (na szczęście :)). Nie jestem dobry w pisaniu takich ogłoszeń, piszę więc krótko i na temat. Pragnę poznać kobietę (bratnią duszę), z którą można porozmawiać, wymienić się korespondencją, po prostu zawrzeć nową znajomość. Nie szukam pomocy finansowej, szukam kogoś, komu można się zwierzyć. Nie ukrywam, że może być to znajomość na lata, może coś więcej. Do ogłoszenia dołączam zdjęcie, nie jestem może przystojny, ale do nowej znajomości skłonny :)

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.