Image-empty-state.png

Tomasz 8

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36883Tomasz 8
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36883

Cześć wszystkim, a w szczególności Paniom. Mam na imię Tomasz i mam za sobą 40 wiosen. Wyrosłem na 180 cm i jestem szczupłym, siwiejącym brunetem. Obecnie odbywam karę pozbawienia wolności. Pomimo bardzo długiej izolacji, jestem osobą optymistycznie patrzącą w przyszłość, z realistycznymi planami i celami w życiu. jestem również kulturalny, mam poczucie humoru i nie posiadam rażących nałogów i potrafię w pełni szanować drugą osobę. Lubię czytać książki, słuchać muzyki, jak również gotowanie nie jest mi obce i sprawia przyjemność. Staram się, aby moje życie nie było nudne i monotonne, nawet w miejscu, w którym obecnie się znajduję. Pisząc to ogłoszenie chciałbym poznać kobietę, z którą mógłbym spędzić resztę życia, na dobre i na złe, bo dla mnie najważniejsza jest rodzina, miłość i dom. Więc jeśli chociaż trochę zainteresowała Cię moja osoba i masz ochotę dowiedzieć się o mnie więcej, to odezwij się na moje lifeboxa 36883. Na pewno zaskoczę Cię jeszcze nie raz. Pozdrawiam, Tomasz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.