Image-empty-state.png

Tomek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39094Tomek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39094

Hej! Jestem towarzyskim mężczyzną, szukam kogoś z kim będę mógł dzielić swoje życie. Pobyt w więzieniu sprawia, że czuję się bardzo samotny, i chciałbym mieć kogoś, kto rozjaśni moje dni. Nie mam zbyt wielu zajęć, chodzę do pracy, a w wolnych chwilach czytam książki i oglądam telewizję. Brakuje mi osób, z którymi mógłbym porozmawiać na ciekawe tematy. Mam 46 lat, średnie wykształcenie, z zawodu jestem kierowcą. Lubię podróże i dobrą muzykę. Opowiedz mi o sobie!

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.