Image-empty-state.png

Tomek 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 39058Tomek 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 39058

Witam, mam na imię Tomek, mam 30 lat, pochodzę z okolic Wrocławia. Jestem kawalerem, bezdzietnym, bez nałogów. Kolor oczu zielony, wzrost 178 cm, 78 kg. Interesuje się motoryzacją, lubię gotować, z zawodu jestem kucharzem. Mam duszę romantyka. Szukam kobiety szczerej, wesołej i tak jak ja chciałaby wypełnić pustkę w serduszku.
Nr lifebox 39058

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.