Image-empty-state.png

Tomek 2

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 30908Tomek 2
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 30908

Opisując siebie, ciężko jest wyszczególnić swoje zalety i przedstawić się w superlatywach, tym bardziej, iż przebywam w ZK. Miejsce to samo w sobie podważa naszą wiarygodność i utrudnia nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi. Jeśli jednak znajdzie się wesoła i szczera kobieta chcąca poznać 33 letniego mężczyznę, nie patrząc na stereotypy przypisane do osób z ZK, będę się czuł zaszczycony i wyróżniony. Nie oczekuje pomocy finansowej lecz szczerości i wzajemnego zaufania. Numer mojej skrzynki lifebox to 30908, a dołączone zdjęcie jest aktualne. Pozdrawiam, Tomek

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.