Image-empty-state.png

Tomek 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37532Tomek 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37532

Hej Dziewczyny! Jeśli masz ochotę poznać wysportowanego, przystojnego i pełnego humoru Tomka - czekam na wiadomość od Ciebie! Mam 31 lat, mnóstwo marzeń do zrealizowania, z miłą chęcią poznam dziewczynę która nie lubi monotonii, ma w sobie wiele energii. Jestem z Poznania, chwilowo czas stanął w miejscu, niemniej wykorzystuję go w pełni, artystyczna ze mnie dusza. Zapraszam do kontaktu na lifeboxie o nr 37532. Jeżeli przypadniemy sobie do gustu, pokaże się Tobie na zdjęciach, posiadam także komunikator Skype. Do usłyszenia!

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.