Image-empty-state.png

Tomek 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35752Tomek 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35752

Z tej strony Tomek, mam lat 36, pochodzę z Gniezna. Od 11 lat przebywam w ZK. Obecnie od 3 lat przebywam na P2 i raz w miesiącu uczęszczam na przepustki do Gniezna. Napiszę parę słów o sobie. Mam 36 lat, ogolony na zero, niebieskie oczy, 180 cm wzrostu, 78kg. Od paru lat chodzę na siłownie (uwielbiam ten sport). Pracuję w ZK od paru lat jako kucharz. Moje zainteresowania to głównie kulturystyka, słuchanie muzyki, głównie hip-hopu, ale nie tylko. Uwielbiam oglądać filmy. Mam nadzieję za pośrednictwem tego portalu poznać wspaniałą kobietę mojego życia, która mam nadzieję zostanie moją żoną i matką naszych dzieci. Nie ukrywam, iż nie mam problemu z poznaniem dziewczyn, lecz trafiam na materialistki i takie co chcą mieć faceta do łóżka… Szukam kobiety twardo stąpającej po ziemi, której nie przeraża fakt, iż obecnie przebywam w ZK. Kobieta może być po przejściach lub z ZK, jestem osobą wyrozumiałą. Moja determinacja + wspaniała kobieta = szczęśliwe życie. Mój numer lifeboxa 35752.
Serdecznie pozdrawiam
Tomasz

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.