Image-empty-state.png

Tomek 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32601Tomek 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32601

Tomasz
37 lat
180 cm
90 kg
nr lifebox: 32601

Witam, Jestem uroczym optymistą z dużym poczuciem humoru. Koleje losu tak się potoczyły, że znalazłem się tutaj. Moja wrażliwa dusza nie potrafi dostosować się do otaczających mnie tu ludzi. Szukam kogoś, z kim będę mógł porozmawiać o małym szczęściu dnia codziennego. Nie wiem czy jeszcze wierzę w miłość, zbyt wiele porażek poniosłem, ale z każdej wychodzę silniejszy i to mi daje radę na przyszłość. Jeśli jesteś kobietą, dziewczyną, która chce mieć z kim porozmawiać, odezwij się. Czekam.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.