Image-empty-state.png

Waldemar

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36386Waldemar
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36386

Witam wszystkie samotne Panie. Mam na imię Waldemar, lat 37. Jestem kawalerem, wzrost 180 cm, oczy piwne, spod znaku skorpion. Aktualnie przebywam w zakładzie karnym. Szukam Pani od 20 do 50 lat z całego kraju, a nawet z zagranicy, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu, dzielić radość i smutki dnia codziennego. Nie patrzę na wygląd, tylko na serce człowieka. Proszę o kontakt na lifebox 36386 wszystkie zainteresowane kobiety, myślące o stałym związku. Serdecznie pozdrawiam, Waldemar

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.