Image-empty-state.png

Wiktor

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35452Wiktor
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35452

Witam serdecznie! Mam na imię Wiktor. Chętnie poznam atrakcyjną, zadbaną panią w wieku do 35 lat, niezależną finansowo, wysportowaną, bez nałogów, posiadającą własny samochód, lubiącą dobrą muzykę i taniec.

Ja zadbany 28 latek, kawaler, bezdzietny, pochodzący z samego centrum Krakowa. Obecnie przebywam w ZK Wadowice. Jestem osobą bez nałogów, ćpającą sport. Lubię prać i sprzątać. Mam lotkę na punkcie zdrowego odżywiania się, świetnie gotuję i być może przez żołądek trafię właśnie do Twojego serca. Mój wzrost to 184 cm. Jestem dobrze zbudowany waga 87 kg, oczy niebieskie. Jestem unikalny w tym środowisku ponieważ mam wszystkie swoje i zdrowe zęby. Nie posiadam tatuaży. Byłem osobą niekaraną, trafiłem tutaj w 2017 roku przez szczeniacki, głupi wybryk, którego bardzo żałuję. W tym roku nabywam praw do przedterminowego zwolnienia warunkowego. Po opuszczeniu więziennych murów mam bardzo szerokie perspektywy na życie oraz świetny pomysł na biznes. Planuję założyć rodzinę i ukończyć rozpoczętą budowę własnego domu w luksusowej dzielnicy Krakowa. Jeśli szukasz przygody lub interesuje cię stała relacja z szarmanckim, kulturalnym, wysportowanym mężczyzną, to zostaw wiadomość na moim lifeboksie 35452. Chętnie do ciebie oddzwonię. Pozdrawiam gorąco Wiktor.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.