Image-empty-state.png

Wiktor 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38098Wiktor 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38098

Witam,
Mam na imię Wiktor i mam 28 lat. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym, ciemnym blondynem. Prowadzę sportowy tryb życia tak samo na wolności, jak obecnie w zakładzie karnym, także nie posiadam żadnych nałogów. Podczas odsiadywania swojej pokuty pod dachem zakładu karnego zacząłem poważniej podchodzić do tematów: rodzina, związek, obowiązki dorosłego faceta i stawiam je wyżej niż te związane z zabawą itp. Jednak nie jestem typem desperata, który na siłę szuka miłości na tym portalu, ponieważ na siłę tylko jedna rzecz wychodzi :) Wychodzę po prostu z założenia, że co ma być to będzie, ale nie należę do grupy osób, które żyją chwilą i czekają na szczęście z założonymi rękami. Nie lubię zbytnio pisać o sobie, także jeśli któraś z Pań chce się dowiedzieć więcej o mnie proszę zostawić wiadomość na moim lifeboxie 38098. Do ogłoszenia dołączam również zdjęcie. Serdecznie pozdrawiam! Wiktor

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.