Image-empty-state.png

Wojciech 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 38083Wojciech 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 38083

Do końca daleko, ale to nie problem. Brak tylko tej jednej relacji, bliskości, przy której wszystko nabiera kolorów i staje się proste.

Ciekawi mnie filozofia buddyjska, lubię muzykę, więzienne treningi, zdrowe podejście do życia. Miło czasami zapomnieć o kratach, a jeszcze milej z kimś bliskim.

Wojtek, lat 28. Lifebox: 38083

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.