Image-empty-state.png

Wojciech 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 32020Wojciech 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 32020

Witam, mam na imię Wojciech, mam 25 lat. Zacznę tak, jeżeli poszukujesz wysokiego, szczupłego, ciemnego blondyna o zielonych oczach - trafiłaś w dziesiątkę. Wysokiego, bo mam prawie 2 metry wzrostu. Moimi zainteresowaniami jest historia i bieżące wydarzenia na świecie. Nie jestem typem nudnego historyka, bo mam w sobie dusze romantycznego artysty. Przyjemność sprawia mi słuchanie muzyki, aktywność fizyczna oraz praca. Nigdy nie byłem typem flirciarza, byłem nieśmiały w stosunku do kobiet, choć powoli to znika.

Tęsknię za naturą, dźwiękami lasu, szumem morza, kocham spacery w lesie lub nad brzegiem morza. Gdy o tym rozmyślam potrafi złapać mnie wena i coś nabazgram, jakiś krótki wiersz. Marzę o tym, że stanie przede mną kobieta i poczuje, że dla niej zrobię wszystko. Ze mną porozmawiasz o wszystkim, bo poza swoimi zainteresowaniami jestem otwarty na świat, bo każdy popełnia błędy, ale też zasługuje na drugą szansę. To tyle, więcej się dowiesz, gdy Cię zainteresuje. Pozdrawiam.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.