Image-empty-state.png

Wojtek

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 31571Wojtek
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 31571

Mam na imię Wojtek, mam ciemne blond włosy, niebieskie oczy. Mam 190 cm wzrostu, 45 lat. Zainteresowania: lubię kuchnię, jak również zadbać o dom, a najbardziej lubię motor- choppery, jak również poznać interesujące osoby. Z charakteru jestem czułym, opiekuńczym romantykiem, z lekkim poczuciem humoru. Mam słabość do kobiet z ciałkiem. Nie lubię ludzi fałszywych, uważam, że w związku pomiędzy mężczyzną a kobietą najważniejszy jest szacunek, zaufanie, poważanie. Uważam, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę, gdyż obecnie przebywam w zakładzie karnym. Do końca zostało mi 19 miesięcy. Chciałbym tą drogą poznać kobietę, która może mieć nawet dwójkę bejbi, ale to nie warunek. Chciałbym poznać Mamuśkę, wiek 35 lat do 55 lat. Jak na razie to tyle, resztę i więcej dowiesz się, gdy się bliżej poznamy. To mój numer 31571.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.