Image-empty-state.png

Wojtek 34321

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 34321Wojtek 34321
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 34321

Ludzie piszą wiele listów, w których wyrażają swoje uczucia, smutek i różne życiowe problemy otaczające nas rzeczywistością. Mój list nie będzie wyjątkowy, lecz postaram się bardziej przybliżyć, być może tą drogą poznam kobietę, która zechce nawiązać ze mną znajomość, która przeistoczy się w coś więcej.
Obecnie przebywam w zakładzie karnym, do końca pozostało mi 1,5 roku. Jestem dojrzałym mężczyzną, stanu wolnego, mój wiek to 50 lat, lecz wyglądam na dużo mniej, gdyż starałem się dbać o siebie. Nie palę papierosów, czuję się też fizycznie o wiele młodszy. Jestem blondynem o wzroście 190 cm, wykształcenie mam średnie, ważę 95 kg.
Chciałbym tą drogę zapoznać panią w wieku od 30 lat do 60 lat. Pani może mieć dzieci, i dla mnie nie ma brzydkich kobiet, mój typ kobiety to lubię jak kobieta ma trochę więcej ciałka, ale to nie jest warunek.
Może w życiu mi nie wyszło i popełniłem błąd, przez co teraz jestem gdzie jestem - poza tymi więziennymi murami, ale jestem tylko człowiekiem, a ludzką rzeczą jest popełnianie błędów. Jestem sympatycznym i bardzo tolerancyjnym mężczyzną o miłej aparycji i szczerości do ludzi, którzy też wyglądem mojej osoby są szczerzy i otwarci. Z charakteru jestem czułym, opiekuńczym romantykiem, umiem zadbać o dom, lubię gotować, jestem samodzielny i nie mam zobowiązań. Miło mi jest, że mogę napisać ten list i że tą drogą zapoznam wspaniałą kobietę, która zechce mnie poznać. Jest na pewno wiele pytań, które zechciałabyś mi zadać, więc po prostu oczekuję na odzew. Wojtek nr lifebox 34321