Image-empty-state.png

Zbigniew

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36626Zbigniew
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36626

Domniemane wady.
Zdaje mi się, że największą moją wadą w kontaktach damsko- męskich jest mój wyrok, a mianowicie dożywotnie pozbawienie wolności, na które zostałem niesłusznie skazane, za coś zupełnie innego niż zrobiłem.
Chodź bardzo o to walczę, by było inaczej, mogę nigdy nie wyjść z więzienia. Jeśli nie uda mi się doprowadzić do zmiany wyroku, nikt nie da mi przedterminowego zwolnienia, ani nawet przepustki. Jedyny pewny kontakt Jaki jest ze mną zagwarantowany, to rzadkie telefony i jeszcze rzadsze widzenia. Można też oczywiście pisać listy, ale mając na głowie całe mnóstwo ważnych zajęć, często brak mi czasu na tę rozrywkę.
Domniemane zalety.
Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii i zapału do życia. Po mimo upływu 15 lat więzienia Wciąż się nie poddaję i walczę o sprawiedliwość. Napisałem powieść, w której między innymi przedstawiłem kulisy procesu oraz moje kluczowe argumenty. Chęć dotarcia do opinii publicznej była głównym motorem napędowym podczas pisania książki. Ale nie jedynym. Chodziło też o rozwój. Jestem ambitnym człowiekiem. Nie chcę marnować życia. pomimo tego iż pozbawiono mnie wolności chcę działać, tworzyć i realizować się, zdobywać…
Czytam książki naukowe i fabularne. Słucham też takie audiobooki. Często robię to z czystą przyjemnością. Ale bywa, że biorę się za jakąś ciężką techniczną lekturę i traktuję to jako pracę. Moje działania zaczynają przynosić efekty. Pierwszą swoją książkę już wydałem. Przychylni mi ludzie założyli konto na Facebooku, w którym publikowane są materiały na mój temat. Obserwuję je już ponad 7000 ludzi. Wielu sportowców i artystów takich jak: Szpilka, Materla, Juras, Żbiku i Dudek, nagrali dla mnie deklaracje wsparcia specjalnie do zamieszczenia na tamtej stronie. Raper Wiśnia Bakajoko wrzucił na YouTube teledysk “O przyjaźni”, który jest między innymi o mnie i mojej sprawie. W magazynie kryminalnym Reporter wrzesień 2020 ma być opublikowana moja mini autobiografia. Czekam też na obiecane wywiady z Gazetą Wyborczą i Onetem. Wstawki o mnie i mojej książce znajdą się w najnowszym filmie Konrada Niewolskiego “Asymetria”. A zatem wszystko jest na dobrej drodze do tego, by obronić moje dobre imię w oczach opinii publicznej, a potem swoją wolność w sądzie.
Wciąż oczywiście jest taka opcja, że to się nie uda i zostanę tu na zawsze. Ale jestem człowiekiem, który i tak się nie załamie i będzie się rozwijać oraz szukać powodów do zadowolenia, spełnienia i spokoju ducha.
Oprócz powrotu do rodziny i założenia własnej moim największym marzeniem jest stworzenie serialu . Jestem fanem serialu “Lost in Space”, “Ślepnąc od świateł”, “Startup” itp. Wiem, że produkcja serialu brzmi bardzo wygórowanie. Ale o wiele trudniejsza jest wygrana z systemem będąc zamkniętym w jego szponach - a to już pomału mi się udaje. Dlaczego więc w przyszłości nie miałbym dokonać takich rzeczy?
oprócz powyższych zainteresowań nie wyobrażam sobie życia bez treningów. Najbardziej lubię crossfit i sztuki walki. Zdarzało mi się odpuszczać treningi w okresie nawału pracy umysłowej. Ale zawsze i tak do tego wracam, a wtedy tak jak w innych dziedzinach, daję z siebie wszystko.
Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt. Mój lifebox: 36626

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.