Image-empty-state.png

Zbigniew 1

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36072Zbigniew 1
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36072

Witam! mam na imię Zbigniew.
Wiek: 29 lat
Wzrost: 178 cm
Kolor oczu: niebieski
Miejscowość: Zakopane
Zainteresowania: sport, muzyka, turystyka, motoryzacja
Jestem osobą skromną, uczuciową, miłą, kulturalną oraz romantyczną. Szukam kobiety w wieku 25-35 lat do nawiązania wspólnej znajomości. Pomoc finansowa mnie nie interesuje. Szukam kobiety miłej sympatycznej, zabawnej i inteligentnej, której nie będzie przeszkadzać, że przebywam w zakładzie karnym. Na chwilę obecną nie szukam miłości, ale nie ukrywam jeżeli poczuję chemię i uczucie będzie odwzajemnione, nie mówię nie.
Proszę o kontakt, mój nr lifebox 36072. Pozdrawiam, Zbigniew

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.