Image-empty-state.png

Zbigniew 3

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 37447Zbigniew 3
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 37447

Witam serdecznie!
Zbyszek, mój nr lifebox 37447. Witam piękne panie. Mam 42 lata, 175 cm wzrostu, 85 kg wagi. Szatyn o ciemnej karnacji i piwnych oczach. Na wszystko patrzę z optymizmem, stąd też moje ogłoszenie. Cenię prawdę i szczerość, bo tylko na tym da się coś zbudować. Kocham sport i podróże więc mam coś z romantyka. Mimo wieku uwielbiam spontan i wygłupy, powagę zachowuje tam, gdzie jest ona konieczna. Uważam, że nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać. To tyle o mnie w skrócie. Czekam na panie, które mają dość fałszu i kłamstw, które niszczą wszystko. “Bo droga prawdy jest długa i szeroka” więc może być też szczęśliwa przy osobie, której ufamy bezgranicznie, strach ma małe oczy, a życie jest Piękne”. Pozdrawiam Zbyszek. Kontakt na lifebox 37447 zostaw tam wiadomość, odezwę się na pewno.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.