Image-empty-state.png

Zbigniew 36626

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 36626Zbigniew 36626
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 36626

Domniemane wady.
Zdaje mi się, że największą moją wadą w kontaktach damsko- męskich jest mój wyrok, a mianowicie dożywotnie pozbawienie wolności, na które zostałem niesłusznie skazane, za coś zupełnie innego niż zrobiłem.
Chodź bardzo o to walczę, by było inaczej, mogę nigdy nie wyjść z więzienia. Jeśli nie uda mi się doprowadzić do zmiany wyroku, nikt nie da mi przedterminowego zwolnienia, ani nawet przepustki. Jedyny pewny kontakt Jaki jest ze mną zagwarantowany, to rzadkie telefony i jeszcze rzadsze widzenia. Można też oczywiście pisać listy, ale mając na głowie całe mnóstwo ważnych zajęć, często brak mi czasu na tę rozrywkę.
Domniemane zalety.
Mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii i zapału do życia. Po mimo upływu 15 lat więzienia Wciąż się nie poddaję i walczę o sprawiedliwość. Napisałem powieść, w której między innymi przedstawiłem kulisy procesu oraz moje kluczowe argumenty. Chęć dotarcia do opinii publicznej była głównym motorem napędowym podczas pisania książki. Ale nie jedynym. Chodziło też o rozwój. Jestem ambitnym człowiekiem. Nie chcę marnować życia. pomimo tego iż pozbawiono mnie wolności chcę działać, tworzyć i realizować się, zdobywać…
Czytam książki naukowe i fabularne. Słucham też takie audiobooki. Często robię to z czystą przyjemnością. Ale bywa, że biorę się za jakąś ciężką techniczną lekturę i traktuję to jako pracę. Moje działania zaczynają przynosić efekty. Pierwszą swoją książkę już wydałem. Przychylni mi ludzie założyli konto na Facebooku, w którym publikowane są materiały na mój temat. Obserwuję je już ponad 7000 ludzi. Wielu sportowców i artystów takich jak: Szpilka, Materla, Juras, Żbiku i Dudek, nagrali dla mnie deklaracje wsparcia specjalnie do zamieszczenia na tamtej stronie. Raper Wiśnia Bakajoko wrzucił na YouTube teledysk “O przyjaźni”, który jest między innymi o mnie i mojej sprawie. W magazynie kryminalnym Reporter wrzesień 2020 ma być opublikowana moja mini autobiografia. Czekam też na obiecane wywiady z Gazetą Wyborczą i Onetem. Wstawki o mnie i mojej książce znajdą się w najnowszym filmie Konrada Niewolskiego “Asymetria”. A zatem wszystko jest na dobrej drodze do tego, by obronić moje dobre imię w oczach opinii publicznej, a potem swoją wolność w sądzie.
Wciąż oczywiście jest taka opcja, że to się nie uda i zostanę tu na zawsze. Ale jestem człowiekiem, który i tak się nie załamie i będzie się rozwijać oraz szukać powodów do zadowolenia, spełnienia i spokoju ducha.
Oprócz powrotu do rodziny i założenia własnej moim największym marzeniem jest stworzenie serialu . Jestem fanem serialu “Lost in Space”, “Ślepnąc od świateł”, “Startup” itp. Wiem, że produkcja serialu brzmi bardzo wygórowanie. Ale o wiele trudniejsza jest wygrana z systemem będąc zamkniętym w jego szponach - a to już pomału mi się udaje. Dlaczego więc w przyszłości nie miałbym dokonać takich rzeczy?
oprócz powyższych zainteresowań nie wyobrażam sobie życia bez treningów. Najbardziej lubię crossfit i sztuki walki. Zdarzało mi się odpuszczać treningi w okresie nawału pracy umysłowej. Ale zawsze i tak do tego wracam, a wtedy tak jak w innych dziedzinach, daję z siebie wszystko.
Zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt. Mój lifebox: 36626