Image-empty-state.png

Zbigniew 4

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35673Zbigniew 4
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35673

Mam na imię Zbyszek, jestem średniego wzrostu (173 cm) i kiedyś miałem gęste czarne włosy, lecz teraz gęstość pozostała lecz czerń zmieniła się w szpakowatość. Jestem szczupłej budowy ciała, o względnej aparycji, z dość dobrym poczuciem humoru, lecz twardo stąpającym. Mimo nieprzychylnych okoliczności, jestem bardzo tolerancyjny i wyrozumiały, lubiący szczerość aż do bólu. Chciałbym poznać kobietę, która wie czego chce od życia, szaloną, tolerancyjną i odpowiedzialną za to, co robi i mówi. Wiek dowolny, lecz dobrze by było gdyby był zbliżony do mojego (nie warunek). Ja mam 48 lat (za parę dni…). Tak więc z racji wieku, moje podejście do życia bardzo uległo przewartościowaniu. Bardzo chętnie nawiąże znajomość bezpośrednią, listy, telefony. Odpowiem na każdą interesującą znajomość. Mam średnie wykształcenie. Zbigniew. Mój lifebox: 35673

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.