Image-empty-state.png

Zbigniew 5

Jeszcze nie nagrałem wizytówki ale mam dla Ciebie imprezowy kawałek :)

Mój lifebox: 35722Zbigniew 5
00:00 / 01:04

Mój lifebox: 35722

Zbyszek, 49 l., 176 cm, 78 kg, lifebox: 35722

Więzień - bardzo dłuuugo siedzę w klatce. Brak mi podmiotu tęsknoty za wolnością. Czytasz to, gdyż zostałaś stworzona do tego, żeby być kochaną, a więc to nie miłość ciebie ogranicza, tylko jej brak…
Więc uchyl drzwi mej klatki, a będę czule szeptał ci do uszka,
że myślę o nas cały czas,
że ciągle mi ciebie mało,
że ciągle mi ciebie brak,
że chcę! Potrzebuje ciebie jeszcze i jeszcze i wszystko ciebie chcę… Uchyl drzwi mej klatki, przypomnij jak smakuje szczęście.

Aby automatycznie utworzyć konto w systemie lifebox i pozostawić wiadomość innemu użytkownikowi wykonaj następujące kroki:

- zadzwoń pod 222111990

- wybierz w menu opcję "1" - (lektor automatycznie przydzieli Ci identyfikator lifebox i powiąże numer Twojej komórki z tym identyfikatorem)

- wybierz "9" - (powrót do głównego menu)

- wybierz "6" - (nagrywanie widomości, tu należy wprowadzić identyfikator lifebox osoby, której chcesz pozostawić wiadomość. System pozwoli Ci także pozostawić wiadomość przy zerowym stanie konta czyli na koszt odbiorcy ale pamiętaj, że wówczas szansa, że ktoś odsłucha Twoją wiadomość jest mniejsza)

 

 

Poniżej krótki filmik, na którym zobaczysz jak w prosty sposób zostawiać wiadomości głosowe osadzonym oraz innym użytkownikom lifebox za pośrednictwem panelu, do którego zalogujesz się otrzymanym identyfikatorem i pinem.